Голд Кераміка, ТОВ

Пропонуємо

Контакти
Адреса:
м. Івано-Франківськ
Контактна інформація:
Тел.: (068) 308-15-04, (063) 416-13-37, (050) 375-79-39
Факс: +380 (342) 58–80–25
Email: vvs-if08@ukr.net
Сайт: http://prokeram.com.ua
Статистика
Сьогодні:
Відвідувачів - 30
Показів - 53

За поточний місяць:
Відвідувачів - 166
Показів - 725

Основна продукція нашого підприємства - це лицювальна, рядова і фасонна цегла. Ми пропонуємо Вам купити цеглу, яка відрізняється по-справжньому відмінною якістю, високими показниками міцності, морозостійкості, низькою водопроникністю та виключною екологічною чистотою. Фахівцями відзначається стабільність як технічних, так і колірних характеристик. Необхідно відзначити, що ціни на цеглу Prokeram прекрасно поєднуються з якістю продукції, змушуючи звертати на неї увагу величезної кількості покупців.

Цегла Prokeram повсюдно використовується в будівництві житлових і промислових багатоповерхових об'єктів. Наша продукція застосовується для облицювання як фасадів будівель, так і внутрішніх приміщень. Незважаючи на те, що ціна на нашу порожнисту цеглу є абсолютно доступною, це ніяк не позначається на якісних характеристиках продукції. У цеглі поєднуються такі необхідні якості як невелика маса і низька теплопровідність – результат виробництва методом пластичного формування. Ці особливості продукції , а також різноманіття запропонованих варіантів дозволяють вирішувати будь-які архітектурні завдання оперативно і якісно.

Не можна не відзначити ще одну перевагу, якою володіє наша лицювальна і будівельна цегла – ціна на даний вид продукції є досить низькою. Цей фактор, в поєднанні з сертифікованим якістю, забезпечує цеглі Prokeram стабільно високу популярність. Ви, напевно, погодитеся з твердженням про те, що ціни на цеглу – один з визначальних моментів при її покупці.

Завод, розташований в Івано-Франківську, успішно виробляє цеглу протягом багатьох років. За цей час ми розповсюдили виробництво і реалізацію своєї продукції по всій території України, а також вийшли на російський ринок. Все більше і більше замовників прагнуть купити цеглу Prokeram для будівництва та облицювання будівель. Наша продукція брала участь у численних конкурсах, виставках і ярмарках як українського, так і міжнародного значення, відзначена різними дипломами та нагородами